Forum Unihokej Strona GłównaZnaleziono 63 wyników
Obecny czas to Pią 22:21, 03 Maj 2024

jakub-stol

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 1233

PostForum: Kije do unihokeja.   Wysłany: Pią 20:42, 14 Mar 2008   Temat: Poszukuje dobrego kija!
Zone Envy
jakub-stol

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1659

PostForum: Kije do unihokeja.   Wysłany: Pią 20:41, 14 Mar 2008   Temat: Prosba o pomoc! Ktory kij wybrac?
Ja bardzo polecam kija rad. Ma świetną łopatkę. A co do Exeli nie jestem przekonany.
Wg mnie najlepsze sa Fatpipe z lopatką Raw albo Wiz ale one są drogie.
jakub-stol

PostForum: Kije do unihokeja.   Wysłany: Sob 21:26, 15 Gru 2007   Temat: Poszukuje dobrego kija!

PostForum: U-16   Wysłany: Sob 21:02, 05 Maj 2007   Temat: 4 maj
No z chłopaków było mało osób: ja, bobik, adam wrembel, rezulak i hubert, a pałyga to na siłe był Very Happy ale sie jakos grało.
jakub-stol

Wyświetleń: 612

PostForum: Newsy   Wysłany: Śro 8:51, 25 Kwi 2007   Temat: Re: Rekord gry w unihokeja
26-27 kwietnia bedzie bity rekord gry w unihokeja. Maja to byc 24 godziny. Zaczyna sie o 16. Transmisja na xfloor.tvGra dla najbardziej wytrwalszych. Dobre. Ale to będzie taki mecz długi?
jakub-stol

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 654

PostForum: U-13   Wysłany: Pon 17:14, 23 Kwi 2007   Temat: Puchar Bałtyku
sory juz to zmieniam przegralysmy, ale dzieki za doping (skakaliscie, krzyczeliscie itp)Nie ma za co. Wkońcu od czego my tam byliśmy. Żeby stać i marudzić, że na pizze?
jakub-stol

PostForum: U-13   Wysłany: Nie 15:09, 22 Kwi 2007   Temat: Puchar Bałtyku

Trzebiatów I - Płociczno 2:0
Wygrałyście z Płocicznem? A myślałem, że przegrałyście. Ale to dzięki naszemu dopingowi (ja, Pałyga, chudy, nuko, hubert, adam bobik, baton) heh...
jakub-stol

PostForum: U-13   Wysłany: Sob 21:12, 21 Kwi 2007   Temat: Puchar Bałtyku
2 miejsce
baby: I skład 2 miejsce, II skład 3 miejsce. Teraz nie mam czasu więc później napiszę coś więcej.
jakub-stol

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 753

PostForum: U-13   Wysłany: Sob 18:30, 14 Kwi 2007   Temat: Re: Mlodziczki w FINALE!!!
Dziewczyny dzisiaj w Siedlcu wywalczyły sobie finał Mistrzostw Polski - są już w pierwszej szóstce!!

PostForum: Typer   Wysłany: Śro 10:46, 21 Mar 2007   Temat: Zapisy
A teraz dopiero dałeś. ja już kilka minut temu typowałem i przy remisie postawiłem "x" . Najpierw się to daje, a później mecze do typowania.